Przez co nie masz ochoty na seks?

2340-7726-ico-wu.jpg

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co trudności z erekcją lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być konsekwencją bardzo różnych powodów, które obejmują zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to przeważnie alkoholizm, narkomania, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i problemy w związku. Niskie
tania kamagra libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowy klimat

Większość mężczyzn doznaje stresu za sprawą trudów w pracy lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma naturalną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. W tym celu produkuje hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć go bić albo brać nogi za pas, wskutek tego na ogół dławimy tę naturalną reakcję, powodując, iż skumulowana energia i napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich viagra tanio jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.